Vojvodina – Novi Pazar 4:1

0
28

Novi Pazar – Fudbaleri Vojvodine pobjedili su večeras u Novom Sadu ekipu Novog Pazara sa 4:1 u utakmici sedmog kola Super lige Srbije.

Strijelci za domaći tim bili su Siniša Babić u 33, Mirko Ivanić u 68, Aleksandar Paločević u 72. i Aleksandar Stanisavljević u 87. minutu iz jedanaesterca.

Jedini pogodak za Novi Pazar postigao je Anes Rušević u 90. minutu, što je njegov prvi gol u elitnom takmičenju.

Pazarci su, uprkos porazu, zadržali sedmo mjesto na tabeli sa devet bodova, a Vojvodina je napredovala do treće pozicije sa 13 bodova i utakmicom manje

Izvor: Radio100+