Treći poraz u nizu košarkaša Novog Pazara

0
8

a7e06c281aaf9bb8317ac3380384d53d_MNovi Pazar – Košarkaši Plane savladali su večeras Novi Pazar sa 89:61 (20:13, 22:11, 25:10, 22:27), u utakmici sedmog kola zapadne grupe Prve regionalne lige.
Sastav iz Velike Plane je posle tri četvrtine imao 33 poena prednosti, a gosti su u posljednjih 10 minuta neznatno smanjili zaostatak.

Novopazarcima je ovo treći uzastopni, a ukupno peti ligaški poraz.
Priboj je na svom terenu savladao Polet iz Ratine rezultatom 100:79, čime je ostvario i sedmu pobjedu u prvenstvu.
Zlatar iz Nove Varoši će u subotu gostovati Slogi u Despotovcu, dok će Prijepoljski Mileševac biti domaćin Svilajncu.
Vodeći Priboj ima 14 bodova, a sledi Zlatar sa 12 i utakmicom manje. Osmoplasirani Novi Pazar osvojio je devet, dok Mileševac (-1) na devetom mjestu ima osam bodova.

Novi Pazar će u osmom kolu ugostiti Svilajnac, Zlatar će biti domaćin čačanskom Železničaru, Priboj će gostovati Ubu, a Mileševac ekipi Sloge iz Požege.