Poraz Novog Pazara za kraj sezone

1
22

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Metalca sa 4:2, u utakmici poslednjeg 37. kola Super lige Srbije, čime su prvenstvo Srbije okončali na 14. poziciji.

Pobjedu domaćinu doneli su trostruki strijelac Igor Stanojević, koji je postigao golove u 20, 28. i 52. minutu, kao i Stefan Panić koji je gol ekipe Zorana Marića pogodio u drugom minutu.

Pogotke za Novi Pazar postigli su Anes Rušević u 34. i Lazar Pajović u 68. minutu.

Metalac je treći na plej-aut tabeli sa 28 bodova, odnosno 11. u ukupnom plasmanu, dok je Novi Pazar sezonu završio na 14. mestu sa tri boda manje.

Izvor:Radio100+