Pazarci remizirali sa Sarajlijama

0
27

Novi Pazar – U prijateljskoj utakmici odigranoj danas u Novom Pazaru, ekipa Dragoljuba Bekvalca nije uspjela da savlada aktuelnog šampiona BiH, ekipu Željezničara.

Utakmica je odigrana pred oko 4.000 gledalaca, Pazarci su dva puta vodili, ali su gosti iz Sarajeva ipak uspjeli da izbore remi – 2:2.

Na prvi gol se čekalo do finiša prvog poluvremena, kada je Raščić postigao vodeći gol za Novi Pazar.

Tek što je počelo drugo poluvremena, Jamak je izjednačio na 1:1, da bi u 72. minutu Popin donio novo vođstvo domaćima.

Prednost Pazaraca trajala je do 85.. minuta, kada je Brković postavio konačnih 2:2.