Novi Pazar ostvario pobjedu poslije izvođena penala

0
10

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, pošto su poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca slavili protiv prvoligaša Mladosti u Lučanima ukupnim rezultatom 6:4.

Posle regularnih 90 minuta bilo je 2:2, a Mladost je dva puta vodila golovima Nemanje Milunovića iz jedanaesterca u 23. i Radomira Milosavljevića u 71. minutu.

Novopazarski superligaš je dva puta sustigao prednost domaćina, a pogotke za tim Dragoljuba Bekvalca postigli su Enver Alivodić u 38. i Branislav Stanić u 77. minutu.

Gosti su, zatim, realizovali sva četiri izvedena jedanaesterca, a precizni su, tim redosledom, bili Ahmed Mujdragić, Risto Ristović, Irfan Vusljanin i na kraju Alivodić.

S druge strane, golove iz penala za tim Mladosti postigli su Milosavljević i Elvedin Škrijelj, dok Miloš Gordić i Igor Filipović nisu uspjeli da savladaju golmana Novog Pazara Denisa Mujkića.

Takmičenja u Kupu Srbije danas je završilo pet superligaša.