Novi Pazar – Randers 0:2

0
8

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara poraženi su danas od danskog Randersa sa 0:2, u kontrolnoj utakmici odigranoj u trening kampu u Beleku.

Superligaš iz Danske došao je u vođstvo pogotkom Jonasa Boringa u 10. minutu, a samo nekoliko minuta kasnije Roni Švarc je postigao gol za konačnih 2:0.

Izabranici Slavenka Kuzeljevića u pet pripremnih utakmica tokom priprema Turskoj nisu zabilježili pobjedu, ostvarivši dva neriješena ishoda i tri poraza.

Novopazarci će ovu fazu priprema završiti 17. februara, dok ih deset dana kasnije očekuje gostovanje Radničkom iz Niša u 16. kolu Super lige Srbije.