KMF Novi Pazar se plasirao u finale kupa Srbije

0
20

Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se u finale Futsal kupa Srbije, posle pobjede od 5:0 nad gostujućim timom Smedereva.

U polufinalnoj utakmici u dvorani “Pendik”, pred oko 300 gledalaca, tri gola postigao je Aleksandar Pavlović, u 34, 36. i 39. minutu, a u strelce su se upisali još Mersid Radetinac u 33. i Milan Mutavdžić u 34. minutu.

Novi Pazar će u reprizi prošlogodišnjeg finala igrati protiv Ekonomca, koji je u polufinalnom duelu u Kragujevcu pobedio Novu Pazovu sa 6:2.

Finale Futsal kupa Srbije na programu je 2. maja u Obrenovcu, a trofej brani ekipa Ekonomca.