FK Jošanica ubjedljivom pobjedom protiv Mokre Gore izborila ulazak u Srpsku ligu

1
20

Novi Pazar – Jošanica iz Novog Pazara je novi član  Srpske lige zapad, pošto su danas, na gradskom stadionu u Novom Pazaru, savladali ekipu Mokre Gore iz Zubinog Potoka, rezultatom 3:0.

Danas je na tribinama gradskog stadiona bilo nekoliko hiljada navijača, koji su svojom podrškom mnogo pomogli u ovako ubjedljivoj pobjedi.

Jošanica-ND 2011 bila je bolji tim tokom svih  90 minuta, i u 22. minutu postiže gol sjajnom akcijom.

U nastavku potpuna dominacija i Bejtović sjajnim udarcem sa udaljenosti od 20 metara postiže fantastičan pogodak za 2:0.

Ovu veliku pobjedu Jošanice-ND 2011 ovjerio je Simić koji je preciznim udarcem matirao protivničkog golmana.

FK Jošanica je prvenstvo završila sa 67. bodova, dok je Mokra Gora sakupila 65. bodova, što im nije bilo dovoljno za viši rang.