Aškovski ponovo pogodio za pobedu Pazaraca

3
18

648351 novi-pazar-foto-tanjug-i-licina-3 f

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara slavili su na otvaranju četvrtog kola Superlige Srbije pošto su u gostima bili bolji od Jagodine sa 1:2.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u petom minutu iz igre je izašao Đalović zbog povrede, a umesto njega je ošao Obrovac. Situacija se rasplamsala početkom drugog dela igre kada je Pavlović na asistenciju Vusljanina u 49. minutu zatresao mrežu Jagodinaca

Na scenu u 63. minutu stupio je Stefan Aškovski koji je, posle sjajne partije protiv Partizana, ponovo postigao pogodak, nakon čega “ćurani” nisu uspeli da se oporave.

Sve što je Jagodina uspela da uradi jeste da smanji rezultat preko Savkovića pet minuta kasnije, ali je ostala zakovana za dno tabele. Domaćoj ekipi je to prvi gol u ovogodišnjem izdanju Superlige Srbije.