Tončev poručio Pazarcima: Loža na našem stadionu je za posmatranje meča, a ne za navijanje

1
27

Posle poraza u Surdulici, Pazarci su naveli kao razloge za neuspeh, loše suđenje arbitra Bojana Nikolića, oličenog u isključenju Envera Alivodića.

Zasmetala su im i dešavanja na poluvremenu u svečanoj loži, naveli su da je došlo do vrijeđanja, čak i na vjerskoj osnovi. Novopazarci su čak u pomoć pozvali predsjednika FS Srbije, Slavišu Kokezu da ih zaštiti…

– Ne bih odgovarao na navode Pazaraca. Što se lože na našem stadionu tiče, samo ću reći da je ona za posmatranje meča, a ne navijanje – kratak je bio Tončev u telefonskom razgovoru.

Susret na jugoistoku Srbije, okončan je pobjedom Radnika (3:1). Pazarci su došli u vođstvo, golom Envera Alivodića, pet minuta kasnije iskuljučenog. Surduličani su preokrenuli za pet minuta, posle egzekucije Radovića i Milovanovića. Konačan rezultat postavio je Nikolić.