Terzić i Ljajić najbrži na trci u Raškoj

1
13

Terzić i Ljajić najbrži na trci u RaškojNovi Pazar – Atletičari Novog Pazara Amela Terzić i Jasmin Ljajić pobjedili su u drugoj uličnoj trci održanoj u Raškoj.

Terzićeva je pobedila na stazi dužine 2.400 metara, a drugo i treće mjesto pripalo je njenim klupskim koleginicama Teodori Simović i Elvedini Zornić.

Kako dalje prenosi Beta Ljajić je bio najbrži na 3.200 metara, drugo mjesto osvojio je Mirko Petrović iz užičke Mladosti, dok je Kenijac Stenli Kipruto na cilj stigao treći.

Od ostalih takmičara iz Novog Pazara Muamer Hasanović je zauzeo peto mjesto, dok je Nenad Radanović bio sedmi.