Sudijska komisija FSS: Novom Pazaru poništen čist gol u Jagodini

0
11

sp-admir-kecap_310x186Novi Pazar – Novi Pazar je oštećen u trećem minutu nadoknade vremena. Komisija kaznila sudije Mićanovića, Veselinovića i Filipovića sa po dvije nedelje suspenzije.

Novi  Pazar je oštećen za čist pogodak protiv Jagodine u trećem minutu nadoknade, ali to će za njih biti slaba utjeha jer nisu osvojili zasluženi bod.

Pomoćni arbitar Zoran Mićanović je pogrešio jer ofsajda nije bilo i zbog toga ća pauzirati dva meča. Istu kaznu dobio je i posmatrač suđenja Bojan Stojanović.

Dvije nedelje će se “hladiti” arbitar Slobodan Veselinović iz Valjeva (i kontrolor Dejan Andrejić) jer nije dosudio penal za Radnički iz Kragujevca na gostovanju protiv Slobode u Užicu. Zbog propusta u Kupu i dodeljivanja drugog žutog kartona igraču Radničkog iz Kragujevca, dvije nedelje neće dobijati priliku ni arbitar Dejan Filipović iz Beograda.