Partizan – Novi Pazar 3:1

0
20

Novi Pazar – Fudbaleri Partizana pobjedili su  u Beogradu Novi Pazar sa 3:1 u poslednjoj utakmici 10. kola Super lige Srbije i tako ostali na prvom mjestu tabele.

Partizan je po hladnom i vlažnom vremenu pred oko 1.500 gledalaca rutinski pobjedio Pazarce.

Oba tima imala su u početku meča po dobru priliku, ali je nisu iskoristili.

Prvi gol djelo je Stefana Šćepovića u 21. minutu, pošto je primio pas svog brata Marka i iskosa sa oko 10 metara savladao golmana Pazara Denisa Mujkića.

Partizan je u 54. minutu udvostručio vođstvo, kada je Aleksandar Miljković centrirao sa desne strane, Stefan Šćepović promašio loptu, a Lazar Marković je pokupio i sa oko osam metara sproveo u mrežu gostiju.

Samo dva minuta kasnije i Marko Šćepović se upisao u strelce posle pasa Nemanje Tomića.

Pazar je smanjio vođstvo u 61. minutu. Enver Alivodić je na oko 30 metara ukrao loptu Ivanu Ivanovu, istrčao sam pred Nikolu Petrovića i lobovao ga za 3:1.