Novi Pazar : Crvena Zvezda – 1:2

0
17

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara poraženi su od Crvene Zvezde u okviru trećeg kola Jelen Superlige sa 2:1. Golove za goste postigli su Filip Kasalica u 38. i Luka Milunović u 53. minutu, dok je domaće u vođstvo doveo Bogunović u 28. minutu.

Pazarci su kažnjeni da igraju dva meča pred praznim stadionom, zbog međusobnog sukoba njihovih navijača u prvom kolu. I pored te odluke FSS-a, na tribinama je bilo oko 50 službenih lica, koji su pružali podršku domaćinu.

Za Novi Pazar od prvog minuta su zaigrali Đogatović, Rnić, Lotinac, Mujdragić, Jakovljević, Vusljanin, Ristović, Bogunović, Alivodić, Hadžibulić, Raščić.

Crvena Zvezda igrala je u sastavu :Bajković, Mikić, Mladenović, Maksimović, Mijailović, Milivojević, Dimitrijević, Lazović, Vešović, Kasalica i Milunović.

Prva polovina prvog poluvremena protekla bez većih uzbuđnjea u igri uglavnom na sredini terena, a u 28. minutu domaći su došli u vođstvo.

Posle kratko izvedenog kornera sa desne strane, Ristović je uputio dobar centaršut a Miloš Bogunović je glavom sa dva metra smestio loptu iza leđa, na liniji “ukopanog” Bajkovića.

Nakon deset minuta usledilo je poravnanje rezultata. Kasalica je iskoristio dubinsku loptu i pobegao čuvarima po desnoj strani, ušao u kazneni prostor i sa 10-tak metara pogodio metu.

Već u 40. minutu je Zvezda mogla do preokreta, kada je Lazović dobro tukao glavom, ali je Đogatović izvadio loptu iz donjeg desnog ugla, nakon čega je Kasalica sa pet metara poslao loptu preko gola.

Kako je počelo drugo poluvreme, gosti iz Beograda su došli do preokreta. Lazović je izveo korner sa desne strane, Milivojević je šutirajući ka golu sproveo loptu do Milunovića koji je bio sam na drugoj stativi i iz neposredne blizine zatresao mrežu i doneo Zvezdi 2:1.

Do kraja nije bilo promjene rezultata, pa su crveno-beli odnijeli sva tri boda u prijestonicu.