Novi Pazar odigrao nerešeno protiv Jagodine

0
15

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara odigrali su danas na svom terenu nerešeno protiv Jagodine, rezultatom 2:2.

Uzbudljiva utakmica viđena je u Novom Pazaru, gde su istoimena ekipa iz tog grada i Jagodina postigli po dva gola. Prvi do prednosti stigao je Novi Pazar, ali su “ćurani” do poluvremena preokrenuli rezultat. Novopazarci su poveli preko Nemanje Arsenijevića u 10. minutu, a preokret Jagodini doneli su Ivan Cvetković u 26. i Dušan Martinović u 34. Novom Pazaru je to bio drugi remi u proljećnom dijelu šampionata, dok je Jagodina vezala pet utakmica bez poraza.