Novi kiks Novog Pazara

0
597

Fudbaleri domaćeg Novog Pazara i Voždovca odigrali su danas nerešeno 2:2, u meču 25. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo pogotkom Sejdube Sume u 13. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Rodrigo Vilka devet minuta kasnije.

Novu prednost izabranicima Igora Matića doneo je Suma u 55. minutu iz jedanaesterca, da bi Nikola Savić u 94. minutu postavio konačan rezultat, čime je njegov tim prekinuo niz od pet uzastopnih poraza.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 2.000 gledalaca.

Nakon nekompletnog kola, Novi Pazar je sedmi na tabeli sa 35 bodova, dok je Voždovac deseti sa šest bodova manje.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Vojvodini u Novom Sadu, dok će Voždovac biti domaćin Čukaričkom.