Nišlije na prvom mjestu, Voždovac otvorio stadion!

0
23

Navijaci-na-stadionu-VozdovcaNovi Pazar – Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali Slobodu 2:0 i bar za jednu noć izbili na čelo tabele, Voždovac i Jagodina remizirali 1:1 u prvoj utakmici na atraktivnom stadionu na vrhu tržnog centra

Nišlije su dugo lomile otpor Užičana, a pred kraj ga je i slomili golovima Jovanovića u 76. i Bulatovića u 79. minutu.

Voždovac je u istorijskom prvom meču na novom stadionu koji je na krovu tržnog centra odigrao 1:1 sa Jagodinom. Gosti su poveli preko Đurđevića u 54. minutu, bod Voždovcu sačuvao je Obradović golom u 62.

Novi Pazar je na svom terenu nadigrao “romantičare” sa Karaburme i pogocima Mladena Lazića u 40. minutu meča i  Nemanja Arsenijevića u 63. minutu stigao do velikog trijumfa.

Nenad Gavrić već u 17. minutu postiže pogodak za prednos Napredka nad domaćom ekipom Donjeg Srema. Do kraja poluvremena više nijedna ekipa nije uspjela da pronađe put do mreže protivnika.

Međutim, veliki peh za gostujuću ekipu dogodio se u 52. minutu kada je Mladen Veselinović postigao autogol i povećao nade ekipe Donjeg Srema. Do 72. minuta bilo je neriješeno, a onda Obeng Regan postiže lijep pogodak, a konačnih 3:1 postavio je Nenad Mirosavljević četiri minuta prije kraja regularnog djela utakmice.

Ništa teži posao nije imao ni Javor na gostovanju u Subotici. Borko Veselinović postiže pogodak za 1:0, a konačan postavlja Stefan Dražić u 65. minutu.