Košarka: Šabac – Novi Pazar 114:86

0
8

Novi Pazar – Košarkaši Novog Pazara ubedljivo su poraženi u Šapcu, gde je istoimeni tim slavio sa 114:86 u derbiju 10. kola zapadne grupe Prve regionalne lige.

Šapčani su dobili prve dve četvrtine sa  27:18 i 29:21, treći period pripao je Novopazarcima rezultatom 24:30, dok je u poslednjih 10 minuta bilo ubedljivih 34:17 za domaćina.

Zlatar je u ovom kolu u Novoj Varoši savladao kragujevački Radnički Student sa 72:62, Svilajnac je kao domaćin poražen od čačanskog Železničara sa 64:70, a Polet je u Ratini dobio Prvu Petoletku iz Trstenika sa 88:79.

Čajetinski Zlatibor je savladao Temnić u Varvarinu sa 92:58, dok je Sloga iz Požege sa službenih 20:0 dobila planirani meč protiv Mašinca u Kraljevu. Podsećamo da je Mašinac ranije napustio ligaško takmičenje.

Priboj će gostovati ekipi Uba u nedelju od 19.00.

Šabac je na vrhu tabele sa svih 10 pobjeda, a slijedi Novi Pazar sa sedam pobjeda i tri poraza.

Košarkaši Novog Pazara će u sledećem kolu dočekati sastav Zlatara.