KMF KMF Novi Pazar slavio u Nišu

0
23

CaptureNovi Pazar – Klub malog fudbala Novi Pazar večeras je u Nišu, u utakmici 10. kola Prve futsal lige, savladao ekipu Vintersporta rezultatom 4:3.

Dvostruki strijelac za goste bio je Elvedin Sadović, u 3. i 39. minutu, a mrežu Nišlija pogodili su još Mirza Bihorac u 12. i Eldin Redžović u 33. minutu.

Na drugoj strani, sva tri pogotka za Vintersport postigao je Predrag Jovanović, koji je bio precizan u 27, 33. i 39. minutu.

Posle četvrte prvenstvene pobjede, Pazarci su šestoplasirani u elitnom takmičenju sa 13 bodova.

Na čelu tabele su Kalča i Kopernikus sa po 22 boda, a slede Ekonomac (-2) sa 19, Smederevo sa 15 i Vintersport sa 14 bodova.

Novi Pazar će u 11. kolu, posljednjem u prvom dijelu sezone, dočekati ekipu kragujevačkog Ekonomca.