Ekonomac slavio u Pazaru

0
10

Novi Pazar – Fudbaleri Ekonomca slavili su na „vrućem“ gostovanju u Novom Pazaru, protiv istoimenog tima, rezultatom 2:1, u 11. kolu Prve futsal lige Srbije.

Kragujevčane je u vođstvo doveo Miloš Stojković u devetom minutu, kada je iskoristio nesmotrenost u odbrani domaćina i odbijenu loptu sproveo u mrežu.

Samo pet minuta kasnije prednost „studenata“ udvostručio je Matijević posle sjajne akcije i duplog pasa sa Milošem Simićem, za 2:0 na kraju prvog dijela susreta.

Ekonomac je kontrolisao igru i činilo se da će drugo poluvreme biti samo formalnost. Međutim, posle samo tri minuta igre u nastavku „zaboravljeni“ Sadović je posle asistencije Redžovića sproveo loptu u praznu mrežu i vratio neizvjesnost (2:1).

Borba je trajala sve do samog kraja, ali promjene rezultata nije bilo, pa su gosti upisali sedmu pobjedu i ostali na drugom mjestu, sa tri boda zaostatka, ali i dvije utakmice manje od vodećeg Kalče.

Već u srijedu „studenti“ bi ponovo mogli da se vrate na vrh, pošto u Vranju sa istoimenim domaćim timom igraju zaostali meč devetog kola.