BSK Borča – Novi Pazar 2:3

0
21

Novi Pazar – Dva  na “Vizelj parku” vodio, da bi BSK iz Borče stizao, a onda je golom u nadoknadi vremena gostujući klub stigao do trijumfa- 3:2.

Izuzetno zanimljiv duel odigrali su Borčani i Pazarci. Pola sata nije bilo golova, a onda je Enver Alivodić doveo goste u vođstvo. Sa tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Na početku drugog dijela BSK je krenuo ofanzivnije ka Vladimiru Đogatoviću i to se domaćinu isplatilo. Aleksandar Simović je u 51. minutu izjednačio rezultat. Ipak, samo 10 minuta kasnije novo vođstvo za “plave”. Saša Popin je glavom savladao Kovačevića. Samo četiri minuta prije kraja djelovalo je kao da će usljediti podjela bodova, jer je Marko Bošković glavom poslao Đogatovića da vadi loptu iz mreže.

Ipak, sudijska nadoknada i neiskorišćene prilike u posljednjih 10 minuta koštale su bodova domaćina. Alivodić je upisao asistenciju, a Popin je po drugi put savladao golmana Pazaraca.