AS u pionirskoj eliti!

0
12

Novi Pazar – Pioniri novopazarskog AS-a plasirali su se danas u Pionirsku ligu Srbije, najjači rang takmičenja u tom uzrastu, pošto su u revanš utakmici doigravanja savladali Pinkum iz Velikog Gradišta sa 3:0.

AS se u elitnu ligu plasirao ukupnom pobedom od 4:2, jer je Pinkum slavio u Velikom Gradištu u prvom baražnom duelu sa 2:1.

Ekipa koju predvodi Adem Preljević došla je do ranog vođstva od 2:0, golovima Semina Hadžibulića u petom i Džemila Aličković u desetom minutu, da bi konačan rezultat, svojim drugim pogotkom na utakmici, postavio Hadžibulić u četvrtom minutu drugog poluvremana.

Gosti su meč završili sa devetoricom igrača, jer su zbog oštrih prekršaja isključeni Dejan Stokić u 63. i Srđan Popović u 65. minutu.

Duel AS-a i Pinkuma je na terenu sa veštačkom travom u Šutenovcu pratilo oko 1.000 gledalaca.

Izvor: RadioStoPlus.com