Novi Pazar – Kolubara 2:2

0
7
Novi Pazar - Kolubara 2:2
Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara i Kolubare odigrali neriješeno 2:2 u prijateljskoj utakmici na Gradskom stadionu.

Prvoligaš iz Lazarevca poveo je golom Luke Sinđića u 18. minutu, ali je domaćin preokrenuo rezultat pogocima Miloša Tintora u 20. i Anesa Ruševića u 72. minutu.

Konačnih 2:2 postavio je Dragan Čadikovski u 90. minutu.

Susret u Novom Pazaru pratilo je oko 700 gledalaca.

Trebalo je da Pazarci danas dočekaju Vojvodinu u prvom kolu Super lige Srbije, ali je ta utakmica odložena zbog obaveza tima iz Novog Sada u kvalifikacijama za Ligu Evrope.