Sandžački bokser nokautirao Rusa (video)

26
15

Bijelo Polje – Bjelopoljski profesionalni bokser Mevludin Čoković, alias Koni Konrad, savladao je u Frankfurtu prekidom u petoj rundi Rusa Vasila Kondora.

https://www.youtube.com/watch?v=xaAc10sKE_Y

 

Čoković je bio sjajan u meču za prestiž (kategorija do 79 kilograma i 300 grama), dominirao je od početka i lijevim krošeom u petoj rundi nokautirao protivnika, koji je tako jako uzdrman da nije mogao da nastavi meč.

” Izuzetno sam zadovoljan svojim nastupom, tako da se naporan rad sa mojim trenerom na kraju isplatio. Važno mi je bilo da se publici u prepunoj Festhale areni predstavim na najbolji način i svakako da su ljubitelji plemenite vještine u Frankfuru imali šta da vide.

Ovim trijumfom pokazao sam da imam kvalitet i forma mi je u usponu, pa vjerujem da ću do kraja godine dobiti priliku da se borim za svjetsku titulu u WBA asocijaciji. Zahvaljujem se svim vjernim navijačima iz Bijelog Polja i Crne Gore koji me podržavaju i prate moju karijeru”, kazao je Čoković za Radio Bijelo Polje.

Inače, u glavnom meču spektakla u borbi za titulu WBA prvaka u srednjoj kategoriji Rus Fedor Čudinov je odlukom sudija savladao Felixa Šturma.

(Dan)


Sandžak PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

26 KOMENTARI

  1. Aferim Momak

    neka prica ko sta hoce ima pozadi ovih udaraca velika diciplina i trud…
    nisi dosao do ovog trenutka spavajuci…

    0

    0
      • Pa sta ako je ukrainac? Danas sando nakalutiro ukrainca, sutra rusa, preksutra srbina… 🙂

        0

        0
      • E moj Morgen, nažalost kad nokautiraju nekog i Koni Konrad i Marko Huk i Feliks Šturm, niko ne zna da su oni Sandže. Samo vi znate, ali sa gorčinom u ustima.

        0

        0
      • Sto ti jednom ranije rece – nije vazno kako se macka zove samo nek lovi miseve… 😉 Umjetnicka imena su pametan marketinski potez 🙂

        0

        0
      • Kolika treba bit budala pa raspravljat o nekom lijevom bokseru da li je Rus ili Ukrajinac?! Kakva je to debilna glupost!!

        0

        0
      • Nauči me Morgen. Evo malo sam proguglala i u BoxRec sam našla o Konni Konradu sledeće: birthdate 1985-07-01 (29 age),
        stance: orthodox,
        alias: Koko,
        country: Montenegro.

        0

        0
      • Ma nebrini ti brigu oljic, obecavam da “koni” nije skracenica od “kacavenda”, znaci nema nikave gej konotacije niti bilo kakve druge veze sa kojekakvim perverzijama. 😉 🙂

        0

        0
      • ja mislim da je i vjeru promjenio ali ozb,bitno je da je u dusi crnogorac i da se zahvaljuje crnoj gori svojoj domovini 🙂

        0

        0
    • Biznis box zivi od gledaoca, kao sami sportista moras prevuci sto vise gledaoca, po tome i zaradjujes, mnogi nisu nikada u karijeri izgubili ali ih niko nepoznaje

      Vi pravuslavci bez ljubomore ko vam je kriv sto niste hrabri

      0

      0
      • Dragi Sandžo, nije u pitanju to što nismo hrabri, već što smatramo da glava ipak treba da služi i za nešto više, od primanja udaraca.

        0

        0
      • A zasta li ovoj jadnoj Oliveri sluzi glava, sem da visi na SandzakPress-u?? A njenoj bratiji za nesto vise… recimo prevare, planiranje kradja, otmica, iznuda, pijancenje, drogiranje…Ali eto ako nisi toliko pametan mozes da glavu korsitis da budes tapkaros ili tako nesto…

        0

        0
  2. Bošnjak i Sandžaklija Koni Konrad je pobedio Rusa Vasila Kondora. Rus Fedor Čudinov je pobedio Bošnjaka Feliksa Šturma. Sport je to dragi moji.

    0

    0

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.