Pobjeda crno bijelih u Priboju

0
8

Priboj – Dvorana pored Lima. Gledalaca: 3.000. Sudije:Kosanović i Nikolić (Pančevo). Sedmerci: Priboj 3 (3), Partizan 4 (2). Isključenja: Priboj 6, Partizan 8 minuta.

PRIBOJ: Milojković (7 odbrana, 2 sedmerca), Brnjas 2, Krivokapić 5, Vražalica 2, Agović, Mihajlović, Ilić 3, Šalipur 2, Kaltak 4 (2), Radović (2 odbrana), Tomić 1, Papić 1, Raičević 6 (1), Grujčić 1.

PARTIZAN: Ljubenović (8 odbrana), Golubović 1, Butulija 7, Marinković 1, B. Radanović 3, Maksić 8, Milić 1, S. Radanović 4, Pilipović 2, Ilić 3 (2), Kostadinović 8, Rašić, Marjanac 1, Mešter 2.

Igrač utakmice: Nenad Maksić (Partizan).Semafor: 3:3 (5), 7:9 (16), 9:9 (21), 12:13 (26), 16:21 (36), 18:24 (40), 24:33 (53).

Dva potpuno različita poluvremena. Prema igri, pobjeda Beograđana je previsoka. Dok je blizu 3.000 gledalaca u prepunoj dvorani pored Lima u prvom dijelu uživalo, u drugom dijelu Priboj se nije mogao prepoznati, pa su Beograđani kao na treningu rešetali mrežu Lakovićevih pulena.

Svi domaći igrači su bili samo nijemi posmatrači! Partizan je mnogo bolje otvario drugi dio, serijom 5:0 potopio je anemične anjemične domaćine. Na terenu je postojao samo jedan tim.

Izvor: Sandzak-Sport.com