Pazarci poraženi od Rad-a sa 2:0

3
14

Novi Pazar – “Lale” su bile ubjedljive protiv Javora sa 4:0, a strijelci na Karađorđu bili su Aleksandar Paločević, Filip Malbašić, Dejan Meleg i Nikola Ašćerić.

Novosađani su napravili fantastičnu uvertiru pred duel sa AZ Alkmarom u četvrtak, u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

Rad je slavio kod velikog rivala Novog Pazara sa 2:0, dok je Mladost minimalnim rezultatom nadigrala Napredak u Lučanima.

Radnik je u posljednjim trenucima utakmice izborio 1:1 protiv Borca, dok su bez golova igrali Voždovac i Metalac na tržnom centru

“Građevinari” su do druge uzastopne pobjede stigli zahvaljujući isključenju Tintora u nadoknadi prvog poluvremena, igračem više, jer je u nadoknadi prvog poluvremena isključen Tintor.

Borac je bio na korak od prve pobjede, vodio je od petog minuta golom Vladimira Bogdanovića, ali su se Surduličani izvukli golom u 93.
Mladost je do treće pobjede u sezoni stigla preko Radomira Milosavljevića u 17. minutu.