Novi Pazar – Javor 1:0

0
13
Novi Pazar – Novi Pazar je savladao Javor rezultatom 1:0. Pobedonosni pogodak je postigao Kecap u 64. minutu meča.

Važan trijumf ostvario je Novi Pazar protiv Javora. Novajlija u društvu najboljih je do tri boda došao golom Аdmira Kecapa u 62. minutu. Meč je inače igran bez prisustva gledalaca, zbog kazne koju Novi Pazar odrađuje posle incidenata sa Vojvodinom.

Novopazarci su sada iznad crte, a što je za njih najvažnije prestigli su Borac (gostuju večeras Crvenoj zvezdi) i ujedno stigli Ivanjičane.

Oba tima su susret završila sa po desetoricom igrača, najpre je Javoru isključen Luković u 61. minutu, a potom je ranije pod tuš morao i Kecap u 82. minutu.