Fudbaleri Novog Pazara savladali ekipu Vojvodine sa 2:0

1
13

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas Vojvodinu sa 2:0, u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Novi Pazar je slavio golovima Nemanje Arsenijevića. On je iznudio i realizovao jedanaesterac u 22. minutu, a bio je strijelac i 19 minuta kasnije.

Pazarcima je to prva superligaška pobjeda nad Novosađanima poslije pet uzastopnih poraza.

Ekipa Zorana Njeguša zauzima četvrto mjesto na tabeli sa 34 boda, dok je Vojvodina sedma sa četiri boda manje.

Novopazarci će u sljedećem kolu gostovati Javoru, a Vojvodina će ugostiti ekipu Radničkog.