Fk Novi Pazar ostvario trijumf nad Spartakom rezultatom 3:0

1
14

pazar600127251020130820220624Novi Pazar – U Novom Pazaru viđena je najbolja atmosfera i najlepša fudbalska predstava. Pred prepunim tribinama stadiona u Novom Pazaru domaći sastav ostvario je trijumf nad Spartakom rezultatom 3:0 (0:0).

Prvi dio meča nije zadovoljio publiku jer nije bilo golova, ali je zato u drugom dijelu meča došlo do erupcije oduševljenja na tribinama usled sjajne igre domaćeg sastava.

Novi Pazar “otvorio” je “Golubove” na isteku sat vremena igre golom Mutavdžića a onda je do kraja meča uspjeo da postigne još dva gola. Terenska inicijativa domaćih krunisana je drugim golom u 81. minutu a strijelac fantastičnog pogotka bio je Ivan Obrovac.

Tačku na trijumf Novog Pazara i najteži poraz Spartaka u eri Dragog Kanatlarovskog, koji je juče proslavio rođendan, stavio je Vidaković u 86. minutu.

Novi Pazar poslije šestog trijumfa u sezoni zauzima šestu poziciju na tabeli sa 20 bodova, Subotičani ostaju na osmom mjestu sa tri boda manje.