Umalo tuča u derbiju za opstanak: Crveni za Pazarce, hvatanje za gušu, pa penal za Inđiju (Video)

0
88

Fudbaleri Inđije pobedili su na domaćem terenu ekipu Novog Pazara sa 1:0, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Gol za Inđiju postigao je Nebojša Bastajić u 88. minutu iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle duela strelca jedinog pogotka i kapitena Novog Pazara Jasmina Trtovca u kaznenom prostoru gostujućeg tima.

Bila je to i kruna napetog finiša utakmce u kojoj je Inđija imala igrača više tokom celog drugog poluvremena posle isključenja Abdulaje Sisea u 44. minutu.

Zanimljiv detalj dogodio se i u 83. kada smo videli hvatanje za gušu između fudbalera dva tima, a glavni sudija je spor razrešio tako što je podelio žute kartone Krneti (Inđija) i Nikčviću (Novi Pazar), iako su u incidentu učestvovali još neki fudbaleri oba tima.

Pazar je ostao na 30 bodova i trenutno je 14. na tabeli, dok je Inđija sa 26 bodova i dalje na 17. mestu.