Sumnjiv preokret IMT-a u Novom Pazaru za prvu pobjedu u Superligi (VIDEO)

0
2100

Fudbaleri IMT-a savladali su večeras u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 4:3, u utakmici 3. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo već u trećem minutu golom Adetunđi Adešine, ali je novajlija u elitnom rangu izjednačio samo šest minuta kasnije pogotkom Miloša Lukovića.

Izabranici Dragana Aničića ipak su na odmor otišli sa prednošću jer je golmana gostiju u 34. minutu savladao Mitar Ergelaš.

Mreže su mirovale do 81. minuta kada je Luković novim golom doneo gostima izjednačenje.

Četiri minuta kasnije, Novi Pazar je stekao novu prednost, golom Uroša Lazića.

Međutim, u nadoknadi vremena IMT je postigao dva gola. Prvo je Nikola Glišić u 92. minutu izjednačio, a Viktor Živojinović dva minuta kasnije doneo trijumf gostima.

Meč na Gradskom stadionu igran je bez prisustva publike.

IMT je sedmi na tabeli sa četiri osvojena boda, dok je Novi Pazar 11. sa bodom manje.

U narednom kolu, Novi Pazar će gostovati Radniku u Surdulici, dok će IMT biti domaćin Čukaričkom.