Rukometaši Radničkog bolji od Novog Pazara

0
33

Rukometaši Radničkog pobedili su u Kragujevcu ekipu Novog Pazara sa 29:24 (11:13), u utakmici 12. kola B grupe Arkus lige.

Odlučila je serija domaćina od 8:2 izmedju 37. i 47. minuta, a maksimalnih osam razlike Radnički je imao u 52. minutu pri rezultatu 27:19.

Najbolji u kragujevačkom timu bio je igrač utakmice Miloš Barudžić sa osam golova, a sledili su ga Mihajlo Knežević sa šest, Stefan Stanojev sa pet i Ilija Bogdanović sa četiri gola.

U poraženom timu po četiri pogotka postigli su Danijel Radisavljević, Aleksandar Stojanović, Sead Medjedović i Zlatko Rakić.

Radnički i Novi Pazar zauzimaju petu i šestu poziciju na tabeli sa po 12 bodova.

Pazar će u 13. kolu gostovati Rudaru iz Kostolca, dok će Radnički igrati protiv Crvene zvezde u Beogradu.