Kalči tri gola prednosti nad Pazarcima pred revanš

0
12

Klub malog fudbala Kalča je u Nišu ekipu Novog Pazara sa 7:4, u prvoj četvrtfinalnoj utakmici plej-ofa Prve futsal lige.

Domaćin je preko Jovana Đorđevića u drugom i Darka Vrzića u šestom minutu stekao dva gola prednosti, smanjio je Eldin Redžović u osmom, ali se Milan Maksimović u 13. minutu dva puta upisao u strelce i doneo Nišlijama vođstvo od 4:1 na poluvremenu.

Mladen Stojadinović u 23. i Nemanja Vukoičić u 25. minutu povisili su na 6:1, uzvratili su Nikola Tanasković u 26. i ponovo Redžović u 28. minutu, da bi Marko Ilić u 38. odveo Kalču do ubedljivih 7:3. Konačan rezultat postavio je Sanel Stupljanin u 40. minutu.

Revanš je na programu u petak, 11. maja od 18.30 u dvorani Pendik, a uspešniji iz dvomeča u polufinalu će igrati protiv Nove Pazove.