TSC nanio Novom Pazaru osmi poraz u nizu

0
248

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras na gostovanju Novi Pazar sa 4:1, u meču pretposlednjeg 36. kola Super lige Srbije.

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, a tim iz Bačke Topole u vođstvo je doveo Nemanja Petrović u 53. minutu.

Četiri minuta kasnije gol postiže Petar Ratkov, a isti igrač bio je strelac i u 67. minutu. Četvrti gol za goste postigao je Stefan Vukić u 78. minutu.

Utešni gol za domaćina postigao je Bojica Nikčević u 89. minutu sa penala.

Meč na Džaizkoin areni pratilo je oko 1.500 gledalaca.

TSC je upisao treću vezanu pobedu i na drugoj poziciji ima 74 boda. Novi Pazar posle osmog uzastopnog poraza zauzima šesto mesto sa 50 bodova.

Novi Pazar će sezonu završiti gostovanjem šampionu Srbije Crvenoj zvezdi, dok će TSC biti domaćin Vojvodini.