PREOKRET U DERBIJU: Novi Pazar u finišu do pobjede nad TSC-om (VIDEO)

0
942

Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas, nakon preokreta u finišu, TSC iz Bačke Topole sa 2:1, u meču 20. kola Super lige Srbije.

Gosti su do prednosti došli u 64. minutu pogotkom Saše Jovanovića, da bi izjednačenje Novom Pazaru doneo Bojica Nikčević 15 minuta kasnije.

Tri boda domaćinu doneo je Slobodan Stanojlović koji je golom u 89. minutu postavio i konačan rezultat utakmice.

Meč na Džaizkoin areni, po veoma hladnom vremenu, pratilo je oko 2.500 gledalaca.

Novi Pazar je šesti na tabeli sa 34 osvojena boda, pet manje od trećeplasiranog TSC-a.

U narednom kolu, Novi Pazar će dočekati Radnički iz Niša, dok će TSC biti domaćin kruševačkom Napretku.