NOVI PAZAR NASTAVIO FENOMENALNU SERIJU: Pao i Napredak! (VIDEO)

0
469

Novi Pazar zabeležio i četvrtu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije, a ovoga puta, plavo-beli bili su bolji od Napretka na svom terenu rzultatom 2:1.

Domaćin je, pred praznim tribinama Džaizkoin arene, poveo u 40. minutu golom Mitra Ergelaša, da bi nakon 10 minuta igre u drugo poluvremenu Kruševljani izjednačili pogotkom Nemanje Krstića.

Gosti su od 77. minuta igrali sa igračem manje pošto je Dejan Kerkez dobio drugi žuti, odnosno, crveni karton zbog igranja rukom u kaznenom prostoru.

Konačan rezultat postavljen je u 78. minutu, kada je precizan sa penala bio Andrija Majdevac.

Nakon nekompletnog sedmog kola Novi Pazar je sa 12 bodova na trećem mestu na tabeli, dok je Napredak ostao na 14. mestu sa dva boda.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati u Novom Sadu ekipi Mladost GAT-a, dok će rival Napretka biti Radnički u Nišu.