Novi Pazar bliži opstanku, ubjedljiva u prvoj utakmici baraža

0
272

NOVI Pazar pobedio je IMT u prvoj utakmici baraža za Superligu Srbije sa 3:1. Ovaj duel odigran je na stadionu Čukaričkog na Banovom brdu.

Izabranici Tomislava Sivića su slavili identičnim rezultatom kao i Radnički protiv Železničara, pa je sve izvesnije da će Novi Pazar i tim iz Kragujevca i naredne sezone biti deo najelitnijeg ranga srpskog fudbala.

Krenulo je otvoreno na obe strane, a za goste je idealno počelo. Igrao se 6. minut kada je Bojan Čečarić pogodio mrežu domaće ekipe.

Ipak, IMT je igrao hrabro, pa je za takav pristup nagrađen u 39. minutu kada je Vladimir Lučić doneo poravnanje rezultata.

Kada su svi očekivali da neće biti više golova u prvom poluvremenu desilo se suprotno. U 45. minutu Slobodan Rubežić je uspeo da vrati prednost Novom Pazaru.

Drugo poluvreme obeležio je još jedan pogodak, a on je bio delo Bojice Nikčevića koji je na taj način stavio tačku na ovaj susret.

Revanš meč koji se igra u Novom Pazaru na programu je u nedelju od 18.30.