Navijači Vojvodine skandirali ratnom zločincu Ratku Mladiću (Video)

1
3811

Fudbaleri novosadske Vojvodine jučer su pobijedili gostujuću ekipu Novog Pazara rezultatom 2:1, u okviru 6. kola Super lige.

Domaćin je poveo preko Miljana Vukadinovića u 10. minutu, što je bio i jedini gol u prvom poluvremenu.

Pazar je izjednačio pogotkom Almira Aganspahića u 49. minutu, a tri boda Vojvodini donio je Momčilo Mrkaić, koji je bio precizan u 78. minutu.

Posle nekompletnog kola, Vojvodina je osma na tabeli i ima osam bodova, dok je Novi Pazar na 14. mjestu sa jednim osvojenim bodom.

Novi Pazar u sedmom kolu dočekuje ekipu Metalca, a Vojvodina gostuje Napretku.

Pri kraju utakmice čulo se nacionalističko skandiranje domaćih navijača.

Najvatreniji navijači novosadskog kluba uzvikivali su ime i prezime osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića.

Do prekida utakmice nije došlo, a novosađani su nastavili sa uvredljivim navijanjem.