Ljajić strelac za Bešiktaš, i to protiv lidera turske lige

0
32

Reprezentativac Srbije Adem Ljajić postigao je gol za svoj Bešiktaš u derbiju 18. kola turske Super lige!

Bešiktaš je ugostio lidera Sivaspor, a Ljajić je mrežu gostiju zatresao u 33. minutu. Odlično se snašao posle slobodnog udarca i jednu odbijenu loptu je glavom ubacio u mrežu.

Jeste to učinio iz neposredne blizine, ali daleko od toga da je bilo lako s obzirom na to da je vezista praktično bio u polumrtvom uglu.

Sivas je prethodno poveo u 7. minutu, a vredi pomenuti da je domaćinu ovde pobeda i te kako potrebna s obzirom na sedam bodova razlike. Međutim, gosti su na poluvreme otišli sa prednošću od 2:1.