IMT pobijedio Novi Pazar – Tuča na terenu i tribinama

0
2604

Osamnaesto kolo Superlige Srbije nastavljeno je utakmicom između IMT-a i Novog Pazara, a bodove je osvojio domaći tim, pobedom rezultatom 1:0.

”Traktoristi” su tako prekinuli seriju od tri uzastopna poraza u prethodna tri kola i sada imaju 17 bodova na dvanaestom mestu, a Pazarci su istovremeno prekinuli svoj niz od tri vezane pobede.

IMT je poveo na samom startu drugog poluvremena, u 46. minutu, kada je Miloš Luković iskoristio jednu dubinsku loptu koja mu je bila upućena, ušao u kazneni prostor i savladao golmana Mirkovića za 1:0.

Kako se meč bližio kraju bilo je primetno i sve više nervoze na terenu, pogotovo kod štopera Pazaraca Fajeda koji je u 80. minutu gurnuo Lukovića, pa ga je sudija kaznio žutim kartonom.

Međutim, sve je kulminiralo u nadoknadi vremena, kada se tenzija prenela i na tribine, gde je došlo do tuče, a i pojedini igrači su bili vidno isprovocirani, pa je i Ljajić imao konflikt sa Radočajem. Na kraju, sudija je pokazao još koji žuti karton, pa se nadoknada vremena produžila na oko osam minuta, ali Pazarci nisu uspeli da stignu do nove prilike za izjednačenje.