Fudbaleri Tutina pobjedili “Šumadiju” (2:0)

0
53

Fudbaleri Tutina su u osmom kolu Srpske lige zapad, zaslužno pobjedili ekipu Šumadije iz Aranđelovca.

Na stadionu pored Virdnjeka, fudbaleri Tutina su u tvrdoj i teškoj utakmici zasluženo briljirali rezultatom 2:0. Oba gola postigao je napadač Edis Ibrahimović.
Tutin je poveo 1:0 već u petom minutu utakmice. Prvo je Joković pokušao makazicama da savlada golmana gostiju, ali nije uspio. Lopte se dokopao Ibrahimović i pogodio mrežu golmana Šumadije, Marka Nićiforovića.

Na 2:0, za Tutin je pred kraj prvog poluvremena povisio ponovo Ibrahimović. Kao i kod prvog gola i za drugi je zaslužan Marovac, koji je pronašao Ibrahimovića, koji je bio neumoljiv.

Tutin je zasluženo osvojio tri boda, a trenutno se nalazi na jedanaestom mjestu na tabeli sa osvojenih dvanaest bodova.

U sledećem kolu ekipa FK Tutin gostuje u Arilju, ekipi Budućnosti.