Fudbaleri Novog Pazara i tuzlanske Slobode remizirali na Zlatiboru

0
182

Fudbaleri Novog Pazara i tuzlanske Slobode odigrali su 1:1, u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru.

Novopazarci su poveli preko Luke Ratkovića u 36. minutu, da bi premijerligaš iz Bosne i Hercegovine izjednačio golom Adija Alića u 74. minutu.

Igrač Slobode Emir Jusić dobio je crveni karton u 66. minutu.

Pazar će 7. jula na Zlatiboru imati test protiv Mornara iz Bara, dok je tri dana kasnije na programu poslednji kontrolni meč, kada će na novopazarskom Gradskom stadionu gostovati pljevaljski Rudar.

Super liga Srbije počinje 16. jula, a Novi Pazar će u prvom kolu gostovati TSC-u iz Bačke Topole.