440
Fudbal-Super League Season 2021/2022
Crvena Zvezda v Novi Pazar
Beograd, 06.03.2022.

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 5:0, u meču 26. kola Super lige Srbije.

Domaći tim je poveo golom Ohija Omoijuanfa u osmom minutu, nakon asistencije El Fardu Bena, a Ben je asistirao i Aleksandru Kataiju, koji se prvi put upisao u strelce u 15. minutu.

Samo minut kasnije Katai je dodao loptu Mirku Ivaniću, koji je lob udarcem savladao golmana gostiju Nikolu Vujanca.

Do kraja duela Katai je postigao još dva gola u 21. i 56. minutu.

Zvezda je na drugom mestu Super lige Srbije sa 69 bodova i ima dva manje od vodećeg Partizana, dok je Novi Pazar na poslednjem 16. mestu sa 18 bodova.

U narednom kolu Zvezda gostuje Metalcu, a Novi Pazar dočekuje Mladost iz Lučana.

Izvor: Radiostoplus