Veliki preokret u režiji Dejana Jovanovića

0
23

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je u dvorani Pendik ekipu Jastrepca iz Blaca sa 9:4, u utakmici četvrtog kola Prve futsal lige.

Domaćin je poveo golom Milana Mutavdžića u trećem minutu, da bi Jovan Cvetanović u devetom i 11. minutu doneo prednost gostima, koju je anulirao Dejan Jovanović u 15. minutu.

Gosti su golovima Aleksandra Radojčića u 19. i 20. minutu stekli plus dva, ali je do odmora Mutavdžić svojim drugim pogotkom smanjio na 3:4.

U nastavku je usledio veliki preokret, koji je inicirao četvorostruki strelac Dejan Jovanović, koji je bio precizan u 25, 31. i 37. minutu, a mrežu tima iz Blaca tresli su još Predrag Jovanović u 27, Jakup Ramadani u 32. i Elvedin Sadović u 40. minutu.

Novi Pazar je lider prvenstva sa maksimalnih 12 bodova, dok osmoplasirani Jastrebac ima samo bod.

Pazar će u derbiju narednog kola gostovati Crvenoj zvezdi, a Jastrebac će biti domaćin FON-u.