3
23

2

Rožaje – Sandžački bedem u Rožajama bio je neosvojiv i veoma dobroj ekipi Teoda iz Tivta.

U prelijepom ambijentu u meču sa malim brojem poena u historijskom meču Super lige Rožajci su savladali tivčane 63:56. U veoma izjednačenoj prvoj četvrtini bolje su se snašli gosti pa su posli sa +6(8:14) nošeni frenetičnom podrškom 2000 navijača iako su gosti poveli sa 25;18 furioznom serijom 10:0 preokrenuli na 28:25 da bi Subotić smanjio na -1 (28:27) sa kojom se otišlo na odmor!

I u drugom poluvremenu vodila se rovovska borba u kom su gosti bolje otvorili treći kvartal i Ibar je od minus -7(34:41 serijom 8;9 prešli u vođstvo!. U posljednjem kvartalu Rožajci su se odvojili prije svega zahvaljujuci odličnom Marojevicu Kaliću i Tomaseviću i na kraju uz opšti delirijum u publici slavili veoma bitan trijumf.

Poseban ton i ovoj pobjeda dale su navijačka grupa Gazije Sandžak!