Trofej Beograda: Biberović stao tek u finalu

1
19

Novi Pazar – Karatista Perfekta Edis Biberović osvojio je srebrnu medalju na međunarodnom Trofeju Beograda 2015.

Ovaj Novopazarac je u konkurenciji kadeta težih od 70 kilograma poražen u finalu od evropskog prvaka Hamze Čajića, koji je predstavljao Karate savez Tuzlanskog kantona.

Trener Perfekta Edin Ujkanović ocenio je da je Biberović imao odličan nastup, jer je na putu do finala savladao Mitra Popovića (Omladinac Podgorica), Nova Bojičića (Mladenovac) i Strahinju Stojšina (Zrenjanin).

“Konkurencija u teškoj kategoriji bila je jača neko ranije. Opravdao je očekivanja, malo je nedostajalo da se okiti zlatom”, rekao je Ujkanović Radiju sto plus.

Izvor: Radio100+