Teodora Simović pobjednica Novosadskog polumaratona

0
33

Atletičarka Novog Pazara Teodora Simović pobjednica je današnjeg 26. Novosadskog polumaratona.

Ona je stazu dugu 21 kilometar i 97 metara prešla za sat, 17 minuta i 52 sekunde.

Drugo mjesto zauzela je Nora Trklja iz beogradske Crvene zvezde, a treće Slovenka Katja Rakušček.

Najbolji u muškoj konkurenciji bio je Miroslav Marković iz Beograda, dok su drugo i treće mjesto osvojili njegov sugrađanin Nenad Milosavljević i Igor Jakimovski iz Skoplja.

U okviru 26. Novosadskog polumaratona održano je ukupno 10 trka, a takmičilo se više od 1.200 atletičara i atletičarki iz 23 države.