Sudija „pogurao“ Užičane, neriješeno pred praznim tribinama

0
12

Fudbaleri Novog Pazara i užičke Slobode Point odigrali su danas u 11. kolu Super lige Srbije nerešeno 2:2, a susret je odigran na novopazarskom Gradskom stadionu bez prisustva publike.

Domaćin je poveo golom Darija Damjanovića poslije asistencije Envera Alivodića u 21. minutu, da bi Užičani osam minuta kasnije izjednačili preko Stojana Pilipovića.

Sloboda je u 68. minutu došla do prednosti pogotkom Predraga Ranđelovića iz slobodnog udarca, a pet minuta ranije Novopazarci su bezuspešno tražili da sudija Slobodan Veselinović dosudi jedanaesterac poslije duela Bojan Beljića i Alivodića.

Ekipa Dragoljuba Bekvalca stigla je do boda u 85. minutu, kada je nakon brze akcije Alivodića i Irfana Vusljanina precizan bio Miloš Bogunović.

Novi Pazar poslije nekompletnog 11. kola zauzima osmu poziciju na tabeli Super lige Srbije sa 14 bodova, dok je Sloboda Point na sedmom mjestu sa dva boda više.

Pazarci će u sledećem kolu gostovati Vojvodini, a Sloboda Point će biti domaćin Radničkom iz Niša.