Prvenac AS-a protiv „Reala sa Nišave“

0
16

Novi Pazar – Odlična utakmica po izuzetno hladnom i kišovitom vremenu u Šutenovcu i pobeda pionira AS-a protiv Nišlija 2:1.

Demonstrirali su dečaci iz AS-a i „Reala sa Nišave“ kvalitetan i borben fudbal, utakmicu, koju je krasila rezultatska neizvesnost skoro do završnice,iako su dječaci iz Novog Pazara imali konstatno inicijativu. AS je odlično otvorio derbi, pogotkom Hajrovića, da bi Radničkom „egal“ doneo Stevanović. Pravda je ipak zadovoljena 13 minuta prije kraja, kada se Alijagić najbolje snašao u kaznenom prostoru protivnika i nakon slobodnog udarca, sa desne strane, matirao Kojića.  Pobjedio je ipak bolji, a to je domaćin, ostvarivši „prvenac“ u nastavku šampionata. Najneubjedljiviji na terenu bio je glavni sudija Đoković iz Čačka.