Proleter slavio protiv Novog Pazara golom iz penala

0
16

Fudbaleri Proletera savladali su na “Karađorđu” ekipu Novog Pazara, rezultatom 1:0, u utakmici 9. kola Superlige Srbije.
Jedini gol na meču viđen je u 27. minutu, kada je Siniša Babić bio precizan sa bele tačke.
Proleter je imao inicijativu i u nekoliko navrata pokušavao da ugrozi gol gostiju, ali nisu bili dovoljno precizni.
Ipak, konstantni napadi isplatili su se u 27. minutu, kada je lopta pogodila u ruku jednog od defanzivaca Novog Pazara.
Loptu je uzeo Babić, čuvar mreže Novopazaraca je pročitao gde će šutirati, ali nije mogao da zaustavi loptu.
Proleter je napadao i u nastavku, te je imao nekoliko dobrih šansi da uveća prednost, ali nisu uspevali fudbaleri sa Slane bare da realizuju svoje akcije.
Uspeli su igrači Proletera da ostvare četiri pobede u dosadašnjem toku prvenstva, što ih smešta na osmo mesto na tabeli.